Werk mee aan de revolutie.
Ga voor een job bij Renasci®.

Renasci® zoekt jou om ons team te versterken

Klaar voor een job met toekomst? En dan hebben we het niet alleen over je toekomst. Want bij Renasci® werken we aan de toekomst van ons allemaal. Kom bij ons team en help mee aan een plasticvrije toekomst. Mis de boot niet! Hij ligt in Oostende.

QHSE manager 1

Als QHSE Manager (m/v) beheer je niet alleen de vier luiken: kwaliteit, preventie, veiligheid en milieu, maar neem je deel aan het dagelijks bestuur van de site : je bent een volwaardig lid van de Operationele Staff.

Techniekers ( Elektro & Mechanica ) (m/v) 1

In deze functie ga jij met het technische team, het volledige productieproces van deze state-of-the-art installatie technisch onderhouden en bewaken. Je kunt bij elke onverwachte uitdaging, alleen of samen met je ploeg, creatief alles geregeld krijgen.

Proces Operator Chemie 1

Samen met het team beheers je het productieproces aan en voer je de nodige controles uit. Jij bent een van de belangrijke ‘Crew Members’ in deze state-of-the-art installatie, waar je elke onverwachte uitdaging geregeld krijgt.

Technisch Operator 1

Samen met het team beheers je het productieproces aan en voer je de nodige controles uit. Jij bent een van de belangrijke ‘Crew Members’ in deze state-of-the-art installatie, waar je elke onverwachte uitdaging geregeld krijgt.

5 redenen om mee te doen met de Renasci revolutie

Goed voor jou en de planeet

Werk in een ultra- moderne omgeving

Een duurzame job met voordelen

Unieke werksfeer

Mis deze boot niet

Renasci zoekt -x- teamgenoten
ontdek de toekomst

Renasci zoekt -x- teamgenoten
ontdek de toekomst